T. Dimšos klubas Ispanijoje pirmą kartą laimėjo antrą mačą paeiliui

Pirmą kartą šiame sezone Deivido Gailiaus atstovaujama komanda Ispanijos pirmenybėse triumfavo antrame mače paeiliui.

Lygos autsaiderių dvikovoje Las Palmo "Gran Canaria" (4/10) išvykoje užtikrintai 79:65 (31:20, 11:16, 11:17, 26:12) įveikė San Sebastjano "Gizpukoa Basket" (2/12) ekipą.

Galingai susitikime startavę svečiai vėliau prarado žaidimo kontrolę ir lemiamame kėlinyje buvo atsidūrę besivejančių vaidmenyje, tačiau sugebėjo perlaužti dvikovos eigą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Kauno "Žalgirio" "kanarėlėms" paskolintas T.Dimša per 22 minutes įmetė 9 taškus (1/2 dviit., 2/5 trit., 1/1 baudos), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą ir užfiksavo 11 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė 14 taškų surinkęs Stanas Okoye (3/5 trit.) bei po 12 pridėję A.J.Slaughteris (8 rez. perd.) ir Oliveris Stevičius.

Pralaimėjusiems Jaime Echenique pelnė 14, Dino Radončičius (8 atk. kam.) - 13, praėjusį sezoną Kėdainių "Nevėžio" marškinėlius vilkėjęs Viny Okouo - 9 taškus.