CSKA palaužė „Unics“ su sezono mačą sužaidusiu buvusiu žalgiriečiu

Nelengvą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo tik ketvirtajame kėlinyje pranašumą įrodžiusi Maskvos CSKA (8/2) komanda.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 83:76 (18:17, 22:24, 18:16, 25:19) palaužė Kazanės "Unics" (5/4) krepšininkus.

Po dviejų ketvirčių armiečiai atsiliko 40:11, po trijų pirmavo minimaliu skirtumu - 58:57. Lemiamo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai užsidirbo nesportinę pražangą, o svečiai spurtavo 7:0 ir vėliau kontroliavo žaidimo eigą.

Aikštės šeimininkų gretose sezono rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas. Amerikietis gynėjas per 31 minutę įmetė 17 taškų, atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir užfiksavo 19 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už jį žaidė tik 36 taškus surinkęs Isaiah Canaanas (6/10 trit., 28 naud. b.), o kiti "Unics" žaidėjai neišsiskyrė.

Nugalėtojams Mike'as Jamesas (2/6 trit.) pelnė 22, Tornike Šengelija (12 atk. kam.) - 18, Darrunas Hilliardas (3/9 trit.) - 16 taškų.