A. Švedo vedama R. Kurtinaičio kariauna sutriuškino K. Maksvyčio auklėtinius

Priešpaskutinėse šiais metais VTB Vieningosios lygos rungtynėse susidūrė strategai iš Lietuvos.

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities "Chimki" (4/5) klubas namie 103:83 (27:23, 34:25, 24:15, 18:20) sutriuškino Kazio Maksvyčio vadovaujamą Permės "Parma" (4/6) ekipą.

Aikštės šeimininkai realizavo net 65 proc. (19/29) dvitaškių ir 51 proc. (17/33) - tolimų metimų.

Abu Permės komandos lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jų indėlis buvo skirtingas.

Eigirdas Žukauskas per 31 minutę pelnė 12 taškų (0/4 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, dusyk suklydo, triskart prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Adas Juškevičius per 23 minutes įmetė 5 taškus (0/1 dvit., 0/4 trit., 5/6 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

"Chimki": Aleksejus Švedas 28 (7/8 trit., 5 atk. kam., 10 rez. perd., 40 naud. b.), Devinas Bookeris 19 (7/7 dvit., 5 atk. kam., 27 naud. b.), Dairis Bertanis (3/7 trit.) ir Jordanas Mickey po 13, Jonas Jerebko 10 (2/3 trit., 11 atk. kam.).

"Parma": Robertas Johnsonas 24 (4/6 trit., 5 atk. kam., 23 naud. b.), Eigirdas Žukauskas (4/8 trit., 7 atk. kam.) ir Marekas Mejeris po 12, Vladimiras Ivlevas (5 atk. kam.) ir Glebas Šeiko (3/5 trit.) po 9, Adas Juškevičius (6 rez. perd.) ir Nikolajus Žmako po 5.