A. Gudaitis buvo vienas vedlių į sunkią pergalę Kazachstane

Puikiai pasirodęs Artūras Gudaitis svariai prisidėjo prie nelengvos Sankt Peterburgo "Zenit" (8/1) pergalės VTB Vieningoje lygoje.

Xavi Pascualio auklėtiniai Kazachstane po permainingos kovos 77:70 (17:9, 16:22, 30:12, 14:27) palaužė Nursultano "Astana" (3/7) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei minutei Rusijos komanda pirmavo vos 72:68, tačiau vėliau užtikrino pergalę baudų metimais.

Svečiai realizavo vos 22 proc. (4/18) tolimų metimų, tačiau kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 41:28.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 25 minutes įmetė 18 taškų (8/12 dvit., 2/3 baudų), atkovojo 6 (3 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 7 pražangas, dusyk suklydo triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 19 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 19 taškų surinkęs Willas Thomasas (9/10 baudų, 12 atk. kam., 8 išpr. praž., 24 naud. b.), po 8 pridėjo K.C.Riversas (4/4 dvit., 0/3 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam.) ir Austinas Hollinsas, po 7 - Kevinas Pangosas (2/2 dvit., 1/2 trit., 9 rez. perd.) ir Andrejus Zubkovas.

Pralaimėjusiems Martinas Meieris (7 atk. kam.) pelnė 17, Darynas Marble'as (3/10 dvit.) - 14, Jeremiah Hillas (2/8 trit.) - 10 taškų.