Neįprastai anksti žaidusi M. Kalniečio ir M. Kuzminsko ekipa gavo antausį Kazachstane

Netikėtą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (8-5) komanda.

Šeštadienį 10 val. Lietuvos laiku prasidėjusiame mače Rusijos klubas Kazachstane 82:86 (22:20, 21:20, 19:24, 20:22) nusileido Nursultano "Astana" (4/7) ekipai.

Likus 30 sekundžių šeimininkų puolėjas Adonis Thomasas pataikė iš toli, nors Jordanas Crawfordas realizavo abu baudų metimus, latvio Ojaro Silinio dvitaškis padėjo tašką šiame susitikime.

Svečiai realizavo vos 3 iš 23 tolimų metimų (13 proc.).

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 35 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, dusyk suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 27 minutes įmetė 6 taškus (2/6 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo 6 efektyvumo balus.

"Astana": Martinas Meieris 18 (8 atk. kam.), Jeremiah Hillas 15 (6 rez. perd.), Ojaras Silinis (3/6 trit., 6 atk. kam.) ir Adonis Thomasas (3/11 dvit., 5 atk. kam.) po 14, Michaelas thompsonas 12 (2/7 dvit., 8 rez. perd.).

"Lokomotiv-Kuban": Reggie Lynchas 17 (7/9 dvit., 11 atk. kam., 6 bl., 31 naud. b.), Mantas Kalnietis (6 rez. perd.) ir Jordanas Crawfordas (1/8 trit., 8 rez. perd.) po 15, Stanislavas Ilnickis 9 (10 atk. kam.), Andrejus Martiukas 8 (9 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 6.