E. Ulanovas buvo vienas vedlių į sunkią „Fenerbahče“ pergalę

Edgaras Ulanovas buvo vienas vedlių į sunkią Stambulo "Fenerbahče" (13-3) komandos pergalę Turkijos pirmenybėse.

Šeštadienį Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 72:63 (21:21, 17:13, 16:15, 18:14) palaužė Ankaros "Ormanspor" (5-11) krepšininkus.

Beje, susitikimą pirmajame rate Eurolygos klubas laimėjo triuškinančiai - net 105:72.

Rungtynėms svečių gretose šį kartą nebuvo registruoti Lorenzo Brownas ir Janas Vesely.

Svečiai ketvirtajame kėlinyje atsilikinėjo 56:59, o likus pustrečios minutės pirmavo minimaliu skirtumu - 63:62.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Ulanovas per 28 minutes įmetė 13 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 6/9 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 14 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 14 taškų surinkęs Nando De Colo (0/4 trit., 6 rez. perd.), 12 pridėjo Marko Guduričius (2/8 dvit., 2/5 trit., 5 kl.), 10 - Ahmetas Duverioglu (5/5 dvit., 7 atk. kam.), 9 - Danilo Barthelis (9 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Stantonas Kiddas (11 atk. kam.) pelnė 17, Elmedinas Kikanovičius (7 atk. kam.) - 15, Charlonas Kloofas - 10 taškų.