Vienas lauke ne karys: puikaus A. Juškevičiaus žaidimo pergalei neužteko

Trečią nesėkmę iš eilės VTB Vieningoje lygoje patyrė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės "Parma" (4/7) komanda, kurios marškinėlius vilki ir du lietuviai Eigirdas Žukauskas bei Adas Juškevičius.

Ekipa namuose 69:76 (21:19, 18:21, 16:21, 14:15) nusileido Kazanės "Unics" (8/4) krepšininkams.

A.Juškevičius šiame mače kėlė daugiausiai galvos skausmo varžovų treneriui. Gynėjas iš Lietuvos per 25 žaidimo minutes surinko 23 taškus (2/5 dvit., 4/8 trit., 7/7 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, gavo bloką, išprovokavo 6 pražangas, 4 sykius prasižengė bei užfiksavo 19 naudingumo balų.

Kitas lietuvis E.Žukauskas šįkart buvo blankus. Per 23 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko -1 naudingumo balą.

"Unics" į pergalę vedė Johnas Hollandas pelnęs 22 taškus, Okaro White'as įmetė 18, Jamaras Smithas - 15 taškų.

A.Juškevičiui pralaimėjusių gretose gerų talkininkų neatsirado - daugiau nei vienas žaidėjas dviženklio taškų skaičiaus nesurinko. Nikolajaus Zhmako kraityje 8 taškai, Lietuvoje žaidusio amerikiečio Lorenzo Williamso - 6 taškai.