T. Dimšos klubas užtikrintai sudorojo „Joventut“

Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo "Gran Canaria" (7-11) komanda Ispanijos pirmenybėse įveikė pirmajame aštuonete esantį klubą.

Sekmadienį "kanarėlės" namie užtikrintai 96:85 (28:22, 16:23, 30:26, 22:14) įveikė Badalonos "Joventut" (10-8) krepšininkus.

Abi komandos puikiai pataikė iš toli: svečiai realizavo 45 proc. (9/20), aikštės šeimininkai - net 52 proc. (13/25) tritaškių.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Dimša per 22 minutes įmetė 6 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų), atkovojo bei perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 4 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Kauno "Žalgirio" paskolintas gynėjas buvo nubaustas technine pražanga.

Nugalėtojams Oliveris Stevičius pelnė 15, A.J.Slaughteris - 14, Stanas Okoye (4/6 trit.) ir Johnas Shurna (6 atk. kam.) - po 12, Andrew Albicy (8 rez. perd.) - 11 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė po 14 taškų surinkę Xavi Lopezas-Arostegui (6 atk. kam.) ir Vladimiras Brodziansky bei 13 pridėjęs Ante Tomičius (9 išpr. praž.).