E. Kairys Turkijoje pasižymėjo dvigubu dubliu bei labai svarbiu blokuotu metimu

Evaldas Kairys prie sunkios savo atstovaujamos komandos pergalės Turkijos pirmenybėse prisidėjo dvigubu dubliu.

Afjonkarahisaro "Belediyespor" (8-8) klubas išvykoje per pratęsimą 88:84 (17:18, 23:19, 19:21, 18:19, 11:7) palaužė Gaziantepo "Empera Hali" (7-9) ekipą.

Likus 18 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečių atakų organizatorius Chrisas Wrightas baudų metimais išlygino rezultatą - 77:77. Pergalę galėjusį išplėšti Treviso Simspono metimą blokavo E.Kairys.

Papildomo laiko metu vyko kova "taškas į tašką", o pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Kairys per 31 minutę įmetė 11 taškų (3/7 dvit., 0/1 trit., 5/8 baudų), atkovojo net 16 (4 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, išprovokavo 7 pražangas, 5 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 18 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 20 taškų surinkęs kitas buvęs Vilniaus "Ryto" krepšininkas Francisco Cruzas (3/11 trit., 5 rez. perd.) bei po 15 pridėję Ch.Wrightas (16 rez. perd.) ir Tanneris Leissneris (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Marko Tomasas pelnė 22, T.Simpsonas - 21, Rashardas Kelly - 12 taškų.