Ą. Tubelis buvo vienas vedlių į pergalę NCAA čempionate

Ąžuolas Tubelis vėl žaidė solidžiai, o jo atstovaujama komanda iškovojo dar vieną pergalę NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (10-3) išvykoje 98:64 (47:21, 51:43) nepaliko vilčių Oregono "Beavers" (5-5) krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 28 minutes įmetė 15 taškų (5/10 dvit., 1/1 trit., 2/3 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 31 ir 25 taškus surinkę Bennedictas Mathurinas (6/7 trit., 8 atk. kam.) ir Jordanas Brownas (10/13 dvit., 6 atk. kam.).

Ąžuolo brolis dvynys Tautvilas per 3 minutes prametė vienintelį tritaškį ir kartą pažeidė taisykles.

Pralaimėjusiems Ethanas Thompsonas (6 rez. perd.) pelnė 13, Jarodas Lucasas (1/6 trit.) - 12, Gianni Huntas - 10 taškų.