Rezultatyviai žaidusio D. Gailiaus ekipa pralaimėjo trilerį su pratęsimu

Vienų Vokietijos pirmenybių autsaiderių dvikovoje nesėkmę patyrė rezultatyviai žaidusio Deivido Gailiaus komanda.

Bonos "Telekom Baskets" (3-9) išvykoje po pratęsimo 92:93 (13:23, 19:21, 26:26, 26:14, 8:9) nusileido Chemnico "Nines" (4-8) ekipai.

Likus 12 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos D.Gailius gavo penktąją asmeninę pražangą, o Marcusas Thorntonas baudų metimais išplėšė pratęsimą.

Šis solidžios NBA patirties turintis veteranas išvedė šeimininkus į priekį likus 14 sekundžių iki papildomo laiko pabaigos, o Xaviero Pollardo metimas aidint sirenai tikslo nepasiekė.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Gailius per 22 minutes pelnė 13 taškų (1/4 dvit., 2/5 trit., 5/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atlkko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, 5 kartus pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

"Nines": Marcusas Thorntonas 25 (3/3 trit.), George'as Kingas 18 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Terrellas Harrisas 16 (2/3 trit., 5 rez. perd.).

"Telekom Baskets": Xavieras Pollardas (5 rez. perd., 5 per. kam.), Joshas Haginsas (4/8 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.) ir Chrisas Babbas (4/15 trit.) po 18, Deividas Gailius 13, Jamesas Thompsonas 9.