J. Mačiulio klubas sensacingai pralaimėjo absoliutiems autsaideriams

Jono Mačiulio atstovaujama komanda Graikijos pirmenybėse sensacingai pralaimėjo absoliutiems lygos autsaideriams.

Atėnų AEK (9-3) išvykoje paskutinėmis sekundėmis 75:76 (20:21, 23:30, 17;13, 15:12) nusileido Larisos "Bread Factory" (3-9) krepšininkams.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkai pirmavo 70:63, o prasidėjus paskutinei minute - 74:73. Likus pusei minutės AEK 37-erių veteranas Keithas Langfordas sugrąžino svečiams minimalų pranašumą. Likus 13 sekundžių aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, o K.Langfordo dvitaškis metimas buvo netaiklus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Mačiulis per 30 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 0/2 baudų), atkovojo 6 (3 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, gavo bloką, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 2 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai AEk gretose žaidė atitinkamai 19 ir 16 taškų surinkę K.Langfordas (4/15 dvit., 1/3 trit., 8/9 baudų, 5 rez. perd., 9 išpr. praž.) ir Linos Chrysikopoulos (6/7 dvit.) bei 14 pridėjęs Dimitris Moraitis.

Nugalėtojams Jerry Smithas (6/7 trit.) pelnė 30, Jamesas Webbas (3/7 trit., 8 atk. kam.) - 19, trijuose LKL klubuose žaidęs Kenas Brownas (3/7 trit.) - 11 taškų.