„Fenerbahče“ be E. Ulanovo ir kelių lyderių krito per pratęsimą

Įspūdingai Eurolygoje įsivažiavęs Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (14-5) klubas patyrė netikėtą nesėkmę Turkijos pirmenybėse.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namie po pratęsimo 97:102 (20:28, 17:24, 24:15, 25:16, 11:16) nusileido Gaziantepo "Empera Hali" (9-10) ekipai.

Aikštės šeimininkai vertėsi be lietuvio, lyderių Nando De Colo, Lorenzo Browno ir Jano Vesely, taip pat Danilo Barthelio pagalbos.

Antrojo kėlinio pabaigoje M.Guduričius patyrė kelio traumą, kuomet atlikinėjo prasiveržimą link krepšio. Rungtynių tęsti puolėjas nebegalėjo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai turėjo dviženklį pranašumą - 71:61, tačiau varžovai lipo ant kulnų, o likus pusantros minutės pirmavo 86:82. Visgi Mouhammadou Jaitehas dviem dvitaškiais be atsako išplėšė pratęsimą.

Papildomo laiko metu vyko kova "taškas į tašką", o jo pabaigą tiksliau sužaidė svečiai.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė atitinkamai 22 ir 16 taškų surinkę Ali Muhammedas (5/11 trit.) ir Melihas Mahmutoglu (4/4 trit.), 13 pridėjo DyShawnas Pierre'as, 10 - Marko Guduričius (5/5 dvit.).

Nugalėtojams Trevisas Simpsonas (6/10 trit.) pelnė 22, Kennethas Hayesas (12/12 baudų, 6 rez. perd.) - 20, Rashardas Kelly (7 atk. kam., 2 b.) - 17, M.Jaitehas (12 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kl.) - 15 taškų.