Įspūdingai pasirodęs M. Sajus sužaidė savo karjeros Ispanijoje rungtynes

Martynas Sajus sužaidė savo karjeros rungtynes Ispanijos pirmenybėse, tačiau jo ir Deivido Dulkio atstovaujamas Manresos "Baxi" (10-11) klubas patyrė nesėkmę.

Sekmadienį Pedro Martinezo auklėtiniai namie 87:101 (19:19, 11:29, 22:28, 25:35) nusileido vieniems ACB lygos lyderių Burgoso "San Pablo" (15-6) krepšininkams.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Sajus per 22 minutes pelnė 24 taškus (7/12 dvit., 10/11 baudų), atkovojo 7 (3 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas, gavo bloką, dusyk suklydo, kartą pažeidė taisykles ir surinko 29 naudingumo balus.

D.Dulkys per 6 minutes prametė abu tritaškius, kartą prasižengė ir užfiksavo -3 efektyvumo balus.

13 taškų pridėjo Sethas Hinrichsas (11 atk. kam.), 10 - Scottas Ethertonas, po 9 - Makai Masonas (14 rez. perd.) ir Juampi Vaulet.

Nugalėtojams Thadas McFaddenas (4/7 trit.) pelnė 22, Vitoras Benite (3/5 trit., 4 rez. perd.) - 20, Jasielis Rivero (3/5 trit., 6 atk. kam.) - 15, 39-erių buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" įžaidėjas Omaras Cookas (2/3 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.) - 10 taškų.