Dar vienas Eurolygos klubas pralaimėjo vietiniame fronte: per pratęsimą krito „Bayern“

Dvigubos Eurolygos savaitės krūvis atsiliepė ir Vokietijos grandei Miuncheno "Bayern" (10/3), kuri patyrė pralaimėjimą vietiniame fronte.

Bavarai namuose per pratęsimą 103:105 (22:21, 24:23, 26:21, 20:27, 11:13) nusileido čempionate kiek netikėtai pergales skinančiai Krailsheimo "Merlins" (13/2).

Pratęsimo pabaigoje likus žaisti minutę "Bayern" po Nicko Weilerio-Babbo tritaškio pirmavo 103:101, bet lemiami epizodai priklausė svečiams. Iš pradžių tiksliais baudų metimais jie išlygino rezultatą, o paskutinę ataką Trae'us Bellas-Haynesas dvitaškiu išplėšė pergalę - 105:103.

"Bayern" gretose lyderių naštą dalijosi D.J.Seeley ir N.Weileris-Babbas, kurių kraičiuose atitinkamai 29 ir 24 taškai.

Nugalėtojus į pergalę vedė lemiamu metimu pergalę išplėšęs T.Bellas-Haynesas pelnęs 31 tašką.