T. Dimšos klubas Madride per plauką nesukūrė sensacijos

Ispanijos pirmenybėse tikros sensacijos per plauką nepateikė Tomo Dimšos atstovaujama komanda.

Las Palmo "Gran Canaria" (7-14) išvykoje tik paskutinėmis sekundėmis minimaliu skirtumu 80:81 (15:16, 20:25, 22:22, 23:18) nusileido Madrido "Real" (18-1) krepšininkams.

Likus 4 sekundėms pratęsimą galėjęs išplėšti Matto Costello tolimas metimas tikslo nepasiekė, o kamuolį puolime sugriebęs Andrew Albicy tik sumažino skirtumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Dimša per 25 minutes įmetė 6 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, gavo 2 blokus, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir tenkinosi 1 efektyvumo balu.

Svečiams Stanas Okoye ir M.Costello (4/12 trit.) pelnė po 14, A.J.Slaughteris (6 rez. perd.) - 11, Johnas Shurna (8 atk. kam.) - 10 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė po 15 taškų surinkę Fabienas Causeuras (1/5 dvit., 3/5 trit.) ir Rudy Fernandezas (4/8 trit., 2 bl.), 10 pridėjo Alexas Tyusas (6 atk. kam.), 8 - Gabrielis Deckas (1/5 dvit, 7 atk. kam.).