M. Kuzminsko ir M. Kalniečio ekipa laimėjo taškų lenktynes Taline

Itin rezultatyviame VTB Vieningosios lygos mače pergalę šventė Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (14-6) komanda.

Rusijos klubas Estijoje 105:94 (29:26, 19:28, 33:20, 24:20) nugalėjo Roberto Štelmaherio treniruojamus Talino "Kalev" (6-15) krepšininkus.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai po dviejų kėlinių atsiliko 48:54, tačiau po ilgosios pertraukos perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas.

M.Kuzminskas per 33 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 1/4 trit., 3/4 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas bei sykį prasižengė pats ir surinko 23 naudingumo balus.

M.Kalnietis per 31 minutę įmetė 5 taškus (1/4 dvit., 1/4 trit.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo pražangą, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 10 efektyvumo balų.

18 taškų pridėjo Drew Gordonas (8/9 dvit., 7 atk. kam., 2 bl., 28 naud. b.), 15 – Nigelas Williamsas-Gossas (6 atk. kam.), 14 – Reggie Lynchas (7/9 dvit.).

Šeimininkams Maurice'as Kempas (9/12 dvit.) pelnė 20, Chavaughnas Lewisas (8 rez. perd.) – 14, Rauno Nurgeras (6/6 dvit.) – 13, Janari Joesaaras (6 atk. kam.) – 12 taškų.