Sensacija Ispanijoje: T. Dimšos klubas sutriuškino „Baskonia“ su T. Sedekerskiu ir R. Giedraičiu

Sekmadienį dviejų "lietuviškų" komandų susidūrimas Ispanijos pirmenybėse baigėsi sensacinga Eurolygos atstovų nesėkme.

Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" namie 78:99 (18:24, 18:23, 20:28, 22:24) nepasipriešino Las Palmo "Gran Canaria" ekipai su Tomu Dimša.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Duško Ivanovičiaus treniruojamų baskų deficitas siekė beveik 30 taškų – 60:88.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 29 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), sugriebė 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 23 minutes įmetė 7 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 1/3 baudų), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

Taškais nepasižymėjusio (0/1 dvit., 0/2 trit.) T.Dimšos sąskaitoje – rezultatyvus perdavimas, po 2 klaidas bei pražangas ir -5 naudingumo balai per 16 minučių.

"Baskonia": Pierria Henry 18 (9/9 baudų, 4 rez. perd., 5 per. kam., 22 naud. b.), Tadas Sedekerskis (8 atk. kam., 20 naud. b.), Achille Polonara (1/5 trit., 7 atk. kam.) ir Alecas Petersas (6 atk. kam., 2 bl.) po 11.

"Gran Canaria": Andrew Albicy 21 (3/4 trit. 6 rez. perd., 3 per. kam., 25 naud. b.), Seanas kilpatrickas 20 (6/7 dvit., 22 naud. b.), Mattas Costello 17 (8 atk. kam., 23 naud. b.), Stanas Okoye 15 (3/5 trit.).