39-erių buvęs žalgiretis padėjo nukauti vėl rezultatyviai žaidusio O. Olisevičiaus ekipą

Osvaldas Olisevičius vėl blizgėjo rezultatyvumu, tačiau tai jo komandos nuo pralaimėjimo Vokietijos pirmenybių lyderiams neišgelbėjo.

Bairoto "Medi" (10-15) išvykoje tik po atkaklios kovos 92:97 (24:29, 27:20, 20:28, 21:20) nusileido aiškiais favoritais laikytiems Liudvigsburgo  "MHP Riesen" (23-2) krepšininkams.

Likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus – 83:83, tuomet aikštelę paliko O.Olisevičius, o varžovų gretose suspindėjo 39-erių buvęs žalgirietis Tremmellas Dardenas surinkęs iš eilės 5 taškus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs O.Olisevičius per 28 minutes įmetė 19 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit., 1/2 baudų), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 14 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 31 tašką surinkęs Frankas Bartley (7/9 dvit., 3/5 trit., 8/8 baudų, 32 naud. b.), po 11 pridėjo Andreasas Seiferthas (9 atk. kam.) ir Davidas Walkeris (3/7 trit.).

Nugalėtojams Yormanas Polas Bartolo (6 atk. kam.) pelnė 22, Jordanas Hullsas (5/11 trit., 5 rez. perd.) – 21, Jaleenas Smithas (8 rez. perd., 4 per. kam.) – 17, Jamelas McLeanas (7 atk. kam.) – 15, T.Dardenas – 9 taškus.