M. Paliukėnas rimtai padirbėjo, kad jo sezonas nesibaigtų šiandien – laimėta per pratęsimą

Martynas Paliukėnas svariai prisidėjo prie to, kad jo atstovaujamai komandai sezonas Lenkijos pirmenybėse nesibaigtų šiandien.

Sopoto "Trefl" klubas namie po dramatiškos kovos su pratęsimu 92:90 (15:19, 24:26, 21:12, 21:24, 11:9) palaužė Vroclavo "Slask" ekipą ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:2.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkai pirmavo labai įtikinamai – 75:63. Varžovai nenuleido rankų ir spurtavo 13:0 bei išsiveržė į priekį, o prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus – 78:78.

Lukaszas Kolenda pataikė dvitaškį su pražanga, tačiau svečiai tolimu šūviu išplėšė pratęsimą. Pirmojo papildomo laiko metu "Trefl" krepšininkai buvo laimėję atkarpą 8:0, tačiau pačioje jo pabaigoje rezultatas vėl buvo lygus - 90:90. Likus 3 sekundėms Nuni Omutas nepataikė dvitaškio, tačiau Dominikas Olejniczakas sugriebė kamuolį puolime ir išplėšė pergalę.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Paliukėnas per 17 minučių įmetė 10 taškų (1/4 dvit., 2/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 4 kartus suklydo ir užfiksavo 11 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 18 ir 16 taškų surinkę D.Olejniczakas (12 atk. kam.) ir L.Kolenda (5 rez. perd.) bei po 11 pridėję N.Omotas, Nikola Radičevičius (1/6 trit.) ir Karolis Gruczeskis (3/5 trit.).

Pralaimėjusiems Elijah Stewartas (4/6 trit., 5 atk. kam.) pelnė 22, Strahinja Jovanovičius (5 rez. perd., 4 per. kam.) – 20 taškų.