Buvęs žalgirietis išplėšė „Zenit“ pergalę prieš CSKA

Pirmadienį VTB Vieningoje lygoje įvyko Eurolygoje rungtyniaujančių Rusijos krepšinio grandų mūšis.

Po atkaklios ir itin permainingos kovos Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (19-3) savo žiūrovų akivaizdoje 81:77 (23:14, 23:24, 20:11, 15:28) palaužė Maskvos CSKA (15-6).

Lietuvis nebuvo registruotas rungtynėms.

Aikštės šeimininkai dvikovą pradėjo galingu spurtu 14:0. Vėliau varžovai perėmė žaidimo kontrolę ir mažino skirtumą, tačiau buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" snaiperis Billy Baronas trečiojo ketvirčio paskutinę minutę smeigė tris tritaškius be atsako bei lemiamą kėlinį pradėjo pataikydamas ir ketvirtą iš eilės – 69:51.

Armiečiai atsitiesė ir po tokio smūgio, o po Willo Clyburno tolimo šūvio ir baudų metimų skirtumas sumažėjo iki minimumo – 72:71. Tuomet iniciatyvos ėmėsi buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas. Iki tol nė taško nepelnęs kanadietis surinko visus 9 paskutinius šeimininkų taškus ir išplėšė pergalę.

"Zenit": Willas Thomasas 18 (8 atk. kam., 3 per. kam.), Billy Baronas 15 (4/4 trit.), Denisas Zacharovas 12, Kevinas Pangosas 9 (1/8 trit., 7 rez. perd.), Mateuszas Ponitka 8 (5 atk. kam., 3 per. kam.), Vitalijus Fridzonas 6 (2/3 trit.), Tarikas Blackas 5 (2 bl.).

CSKA: Danielis Hackettas 20 (3/3 trit.), Willas Clyburnas (2/3 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam., 26 naud. b.) ir Johannesas Voigtmannas (3/5 trit.) po 19, Tornike Šengelija 10, Gabrielis Lundbergas 3 (1/4 dvit., 0/4 trit., 3 per. kam.).