M. Paliukėno ekipa įspūdingai ištraukė pratęsimą, tačiau baigė sezoną

Rezultatyviai rungtyniavusio Martyno Paliukėno komanda įspūdingai grįžo į žaidimą, tačiau sezoną baigė Lenkijos pirmenybių ketvirtfinalyje.

Sopoto "Trefl" namie po pratęsimo 81:83 (13:23, 24:18, 12:17, 19:10, 13:15) nusileido Vroclavo "Slask" krepšininkams ir seriją pralaimėjo rezultatu 1:3.

Svečiai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau šeimininkai lemiamą kėlinį pradėjo spurtu 13:0 ir išsiveržė į priekį – 62:58. Pratęsimą išplėšė varžovų tolimas šūvis likus 9 sekundėms, o priešpaskutinę sekundę Nikola Radičevičius nepataikė dvitaškio.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Paliukėnas per 17 minučių įmetė 11 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit., 1/1 baudos), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 15 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 20 ir 12 taškų surinkę Nuni Omotas ir Dominikas Olejniczakas (12 atk. kam., 6 kl.).

Nugalėtojams Strahinja Jovanovičius (5 atk. kam.) pelnė 16, pratęsimą išplėšęs Kyle'as Gibsonas (1/5 trit., 5 rez. perd.) – 15 taškų.