Prancūzijoje - blankus E. Mockevičiaus pasirodymas (Vokietijoje - S. Lukošius sužaidė karjeros rungtynes)

Dažnai dėl greitai susirenkamų pražangų kenčiantis Egidijus Mockevičius vėl pasižymėjo šioje srityje, o jo atstovaujama komanda iškovojo sunkią pergalę Prancūzijos pirmenybėse.

Le Mano "Sarthe" (8-5) išvykoje po pratęsimo 105:99 (18:26, 25:23, 25:25, 25:19, 12:6) palaužė absoliučius lygos autsaiderius Boulazaco "Dordogne" (3-11) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Mockevičius per 9 minutes įmetė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo bei prarado po kamuolį ir su 3 efektyvumo balais baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 25 ir 23 taškus surinkę Kaza Kajami-Keane'as (8 rez. perd., 11 išpr. praž.) ir Scottas Bamforthas (6/7 dvit.) bei 13 pridėjęs pratęsimą išplėšęs Kenny Baptiste'as (7 atk. kam.).

Aikštės šeimininkams Mouphtaou (8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 29 naud. b.) pelnė 25, Benjaminas Sene (5 atk. kam., 6 rez. perd.) – 20 taškų.

***

Išvykus Deividui Gailiui vienintelis "Telekom Baskets" (10-17) komandoje likęs lietuvis Simonas Lukošius sužaidė karjeros rungtynes Vokietijos pirmenybėse.

Willo Voigto auklėtiniai išvykoje 88:91 (16:25, 31:15, 16:20, 25:31) nusileido Krailsheimo "Merlins" (19-8) ekipai.

S.Lukošius per 9 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 2/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

Iki šiol 18-metis 199 cm ūgio gynėjas aikštelėje buvo pasirodęs vos 6 rungtynėse, viso žaidė 28 minutes, įmetė 2 taškus (1/4 dvit., 0/4 trit.), sugriebė 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 36 ir 16 taškų surinkę Chrisas Babbas (4/5 dvit., 6/13 trit., 10/11 baudų, 5 rez. perd., 33 naud. b.) ir Strahinja Micovičius (6 atk. kam.).

Nugalėtojams Jeremy Jonesas (5/8 trit.) pelnė 19, Eliasas Lasisi (6 atk. kam.) – 17 taškų.