M. Kuzminsko ir M. Kalniečio vedamas „Lokomotiv“ įveikė CSKA

Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio vedamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (17-6) klubas VTB Vieningoje lygoje iškovojo aštuntą pergalę iš eilės ir pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie 103:94 (27:22, 26:31, 23:19, 27:22) įveikė Maskvos CSKA (16-7) krepšininkus, kurie nusileido į ketvirtą poziciją.

Paskutiniame reguliariojo sezono ture "Loko" išvykoje susitiks su Kazanės "Unics" (15-5), o armiečiai namie priims Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (14-7).

Krasnodaro komanda su CSKA turi -5 taškų santykį, su "Unics" – +12.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo pagrindiniai pergalės kalviai.

M.Kuzminskas per 38 minutes pelnė 25 taškus (5/6 dvit., 3/6 trit., 6/7 baudų), sugriebė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 27 naudingumo balus.

M.Kalnietis per 34 minutes įmetė 13 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 5/6 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko net 13 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, po kartą suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 28 efektyvumo balus.

21 tašką pridėjo Nigelas Williamsas-Gossas (7/8 dvit., 8 rez. perd., 4 per. kam.), 16 – Drew Gordonas (11 atk. kam.), po 11 – Kevinas Hervey (2 bl.) ir Willas Cummingsas.

Pralaimėjusiems Tornike Šengelija (11/15 dvit.) pelnė 25, Willas Clyburnas ir Darrunas Hilliardas – po 15, Michaelas Ericas (7 atk. kam.) – 12, Semionas Antonovas – 7 taškus.