Puikiai pasirodę A. Juškevičius ir E. Žukauskas – VTB lygos ketvirtfinalyje

Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmą kartą klubo istorijoje pateko į VTB Vieningosios lygos atkrintamąsias varžybas.

Eigirdo Žukausko ir Ado Juškevičiaus atstovaujama Permės "Parma" (10-13) savo žiūrovų akivaizdoje 93:100 (28:20, 20:26, 25:19, 20:35) nusileido Saratovo "Avtodor" (9-14) krepšininkams.

Po šios dvikovos permiečiai tapo nepavejami devintoje vietoje žengiantiems saratoviečiams, kadangi pirmąją akistatą laimėjo net 93:70.

Paskutinis reguliariojo sezono mačas Kazanėje prieš "Unics" (16-5) reikšmės neturės, kadangi pergalių skaičiumi teoriškai galima tik pavyti Maskvos srities "Chimki" (11-10) ekipą, kuriai pralaimėta abu kartus.

Ketvirtfinalyje K.Maksvyčio kariauna susitiks su Artūro Gudaičio atstovaujamu Sankt Peterburgo "Zenit" (19-4).

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė rezultatyviausiai bei efektyviausiai savo komandoje.

A.Juškevičius per 29 minutes pelnė 21 tašką (0/3 dvit., 6/8 trit., 3/4 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 5 sykius suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

E.Žukauskas per 27 minutes įmetė 20 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 7/9 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas, po kartą suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 21 efektyvumo balą.

12 taškų pridėjo Borisas Savovičius (5 atk. kam.), 10 – Lorenzo Williamsas (8 rez. perd.), 7 – Maksimas Grigorjevas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 28 taškus surinkęs Gianas Clavellas (4/6 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 34 naud. b.) bei po 16 pelnę Nate'as Masonas (8 rez. perd.), Markelas Starksas ir Dušanas Rističius.

Buvusio praėjusio sezono Panevėžio "Lietkabelio" lyderio Željko Šakičiaus sąskaitoje – 13 taškų (3/3 dvit., 2/3 trit.), 5 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai ir 20 efektyvumo balų.