„Fenerbahče“ paskutinėmis sekundėmis prasibrovė į finalą

Itin sunkią pergalę iškovojęs Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" klubas pateko į Turkijos pirmenybių finalą.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje paskutinėmis sekundėmis 78:76 (18:20, 21:12, 22:21, 17:23) palaužė Izmiro "Pinar Karšiyaka" auklėtinius.

Visas atkrintamąsias be lietuvio žaidusi Stambulo komanda pusfinalio seriją laimėjo 3:1 ir finale susitiks su to paties miesto "Anadolu Efes" ekipa.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Marko Guduričius persvėrė rezultatą svečių naudai – 77:76. Po Seko Henry netaiklaus tolimo šūvio Kyle'as O'Quinnas pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau pergalę galėjęs išplėšti Tony Tayloro tritaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų gretose vėl išsiskyrė 21 tašką surinkęs Melihas Mahmutoglu (3/6 trit.), 11 pridėjo Danilo Barthelis (8 atk. kam.), 9 – Nando De Colo (4 rez. perd.), 8 – Kenanas Sipahi.

Aikštės šeimininkams Sekas Henry (1/6 dvit., 5/3 trit., 6 atk. kam.) pelnė 19, Raymaras Morganas (7 atk. kam.0 – 15, Tony Tayloras (1/5 trit., 5 rez. perd.) – 11 taškų.