M. Echodo klubas dramatiškai nusileido „Virtus“ ir nepateko į finalą

Klubo nuotr.

Martyno Echodo komanda nepateko į Bolonijoje vykstančio Italijos lygos Supertaurės baigiamojo turnyro finalą.

Venecijos "Umana Reyer" po itin atkaklios kovos 71:72 (11:20, 20:14, 16:16, 24:22) nusileido vietos "Virtus" krepšininkams.

Prasidėjus paskutinei minutei Bolonijos komandos žvaigždė Milošas Teodosičius šovė iš toli – 68:64. Vėliau prasidėjo "baudų karas", kuriame labiau sekėsi šeimininkams, kol svečių įžaidėjas Andrea de Niclau nepataikė iš toli ir nesumažino skirtumo iki minimumo. Likus 2 sekundėms Julyanas Stone'as dar perėmė kamuolį, tačiau laiko buvo likę tik desperatiškam metimui.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Echodas per 9 minutes įmetė 6 taškus (2/4 dvit., 2/2 baudų), perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo 8 efektyvumo balus.

Pralaimėjusiems Stefano Tonutas (9 atk. kam., 4 rez. perd.) pelnė 16, Victoras Sandersas – 15, Mitchellas Wattas – 13 taškų.

Italijos čempionų gretose išsiskyrė atitinkamai 17 ir 14 taškų surinkę Kevinas Hervey (9 atk. kam.) ir M.Teodosičius (4/5 trit., 8 rez. perd.) bei 9 pridėjęs Mouhammadou Jeiteh (5 atk. kam.).