E. Žukauskas atvedė K. Maksvyčio kariauną į dramatišką pergalę Minske

VTB Vieningoje lygoje dramatiška pergale startavo Kazio Maksvyčio treniruojama Permės "Parma" (1-0) komanda su Eigirdu Žukausku ir Adu Juškevičiumi.

Rusijos klubas Baltarusijoje tik paskutinę minutę 78:75 (24:21, 19:16, 15:20, 20:18) palaužė Minsko "Cmoki" (0-3) ekipą.

Likus dviem minutėms svečiai atsiliko 69:75, Marekas Mejeris pataikė du dvitaškius, o Nikolajus Žmako tolimu šūviu persvėrė rezultatą – 76:75.

Prasidėjus lemiamoms akimirkoms sublizgėjo E.Žukauskas, kuris perėmė kamuolį, o vėliau atkovojo kamuolį puolime varžovams palikdamas vos 10 sekundžių ir priversdamas juos griebtis pražangos.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau pasirodė labai skirtingai.

E.Žukauskas per 28 minutes pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 3/8 trit., 1/1 baudos), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, sykį pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.

A.Juškevičius per 22 minutes įmetė 4 taškus (1/4 dvit., 0/7 trit., 2/2 baudų), sugriebė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pažangas, po kartą ssuklydo bei prasižengė ir liko be efektyvumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 24 taškus surinkęs M.Mejeris (5 atk. kam., 2 bl.), 8 pridėjo Artiomas Zabelinas, po 7 – Jeremiah Hillas ir Marcelis Ponitka (9 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Jevgenijus Beliankovas (3/5 trit., 5 atk. kam.) pelnė 20, Angelo Warneris (3/5 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.) – 15, Jasonas Clarkas – 10 taškų.