G. Masiulis pranoko R. Miniotą, o lietuvių komanda lieka be pergalių Ispanijos lygoje

Gytis Masiulis pranoko Regimantą Miniotą, o lietuvių atstovaujama Bilbao "Surne" (0-5) komanda liko Ispanijos pirmenybių turnyrinės lentelės dugne.

Alexo Mumbru auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 87:92 (14:26, 21:13, 25:20, 27:33) nusileido Mursijos UCAM (3-2) krepšininkams.

Likus pustrečios minutės iki susitikimo pabaigos svečiai pirmavo 84:83, tačiau vėliau varžovai perėmė iniciatyvą ir ją išlaikė iki finalinės sirenos.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs G.Masiulis per 21 minutę pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 1/7 trit., 7/8 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Miniotas per 19 minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), sugriebė 3 kamuolius, blokavo metimą, sykį suklydo, triskart prasižengė ir užfiksavo 2 efektyvumo balus.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidė atitinkamai 21 ir 19 taškų surinkę Valentinas Bigote (4/6 trit.) ir vienas praėjusio sezono Vilniaus "Ryto" lyderių Andrew Goudelockas (5/10 trit.).

Nugalėtojams Isaiah Tayloras (3/4 trit., 6 rez. perd.) pelnė 18, Jordanas Davisas (3/3 trit.) – 17, Thadas McFaddenas – 16 taškų.