M. Echodas puikiai išnaudojo laiką mače prieš S. Scariolo kariauną

Klubo nuotr.

Martynas Echodas Italijos pirmenybėse puikiai išnaudojo laiką, tačiau jo komanda nepasipriešino Sergio Scariolo kariaunai.

Venecijos "Umana Reyer" (1-2) klubas namie 65:84 (28:23, 13:15, 9:29, 15:17) nusileido Bolonijos "Virtus" (3-0) ekipai.

Du kėlinius vyko lygi kova, tačiau po pertraukos svečiai visiškai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, laimėjo ketvirtį net 29:9 ir nebeleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Echodas vos per 10 minučių įmetė 4 taškus (0/1 dvit., 4/4 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 11 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė tik 21 tašką surinkęs Mitchellas Wattas (8/13 dvit., 8 atk. kam., 27 naud. b.), 9 pridėjo Jeffas Brooksas (6 atk. kam.), 8 – Austinas Daye.

Nugalėtojams JaKarras Sampsonas (17 min., 7/8 dvit.) pelnė 17, Kyle'as Weemsas (5 atk. kam.) – 15, Kevinas Hervey (2/3 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) – 11, Alessandro Pajola (4 per. kam.) – 10 taškų.