E. Bendžius pranoko O. Olisevičių ir džiaugėsi pergale po pratęsimo

Dramatišką pergalę Italijos "Legabasket" čempionate iškovojo Sasario "Banco di Sardegna" (2/1) komanda su Eimantu Bendžiumi.

Lietuvių akistatoje Bendžiaus klubas namie per pratęsimą 96:93 (17:26, 18:17, 24:21, 24:19, 13:10) nukovė Osvaldo Olisevičiaus atstovaujamą Emilijos Redžo "Unahotels" (2/1).

34 minutes ant parketo paleidęs E. Bendžius įmetė 17 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, po sykį suklydo ir perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį pažeidė taisykles bei surinko 23 naudingumo balus.

Kitoje barikadų pusėje O. Olisevičius per 23 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo pražangą, 2 kartus prasižengė pats bei užfiksavo 10 naudingumo balų.

Nugalėtojams Anthony Charlesas Clemmonsas surinko 22 taškus, Jasonas Burnellas ir Tyusas Battle'as po 14, veteranas Davidas Loganas pridėjo 13.

Pralaimėjusiems Levonas Hopkinsas įmetė 17, buvęs Utenos "Juventus" legionierius Bryantas Crawfordas - 16 taškų.