Dar vieną įspūdingą pasirodymą surengęs Ą. Tubelis vedė į pergalę NCAA čempionate

Ąžuolas Tubelis siautėja NCAA čempionate, o jo atstovaujama komanda toliau išlieka nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio.

Arizonos "Wildcats" (11-0) studentai namie 84:60 (40:33, 44:27) sutriuškino Kalifornijos Baptistų universiteto "Lancers" (8-3) krepšininkus.

Ą.Tubelis per 29 minutes pelnė 19 taškų (7/14 dvit., 0/2 trit., 5/6 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

14 taškų pridėjo Bennedictas Mathurinas, 12 – Christianas Koloko (10 atk. kam., 4 b.), po 10 – Oumaras Ballo (10 atk. kam., 5 bl.) ir Justinas Kieras.

Buvęs žalgirietis, Estijos rinktinės įžaidėjas Kerras Krrisa per 24 minutes įmetė 6 taškus (2/5 trit.) sugriebė 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Ąžuolo brolis dvynys Tautvilas aikštelėje nepasirodė.

Svečiams Tre Armstrongas (1/7 trit.) ir Ty Rowellas (3/3 trit.) pelnė po 11, Reedas Nottage'as (2/8 trit.) – 10 taškų.