M. Sušinskas pranoko A. Rubitą, o jo ekipa nukovė būsimus „Žalgirio“ varžovus

Netikėtą pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Eurolygos klubą nukovusi Mindaugo Sušinsko atstovaujama komanda.

Chemnico "Niners" (10-5) išvykoje po dramatiškos kovos 65:63 (19:16, 12:26, 15:9, 19:12) palaužė Miuncheo "Bayern" (11-4) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiai pataikė iš toli, surengė ataką "žemė - oras" bei privertė Andrea Trinchieri stabdyti žaidimą – 62:63. Tačiau po pertraukėlės italui teko griebtis dar vienos, po netikslaus Deshauno Thomaso tritaškio iš toli šovė Trentas Lockettas – 65:63.

Corey Waldeno tritaškis nepasiekė tikslo, o buvęs žalgirietis Augustine'as Rubitas prasižengė tik paskutinę sekundę, tad net abu nepataikyti Isiaha Mike'o baudų metimai nieko nelėmė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Sušinskas per 19 minučių įmetė 8 taškus (3/3 dvit., 0/4 trit., 2/2 baudų), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 13 ir 11 taškų surinkę T.Lockettas (2/3 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Ericas Washingtonas (5 atk. kam.).

Pralaimėjusiems D.Thomasas pelnė 19, dar vienas buvęs žalgirietis K.C.Riversas (1/7 trit.) – 12, A.Rubitas (3/8 dvit., 0/1 trit.) ir Ognjenas Jaramazas (1/6 trit,) – po 6 taškus.

Jau antradienį "Bayern" Eurolygoje savo aikštėje priims Kauno "Žalgirį".