Laurynų klubas įtemptame trileryje nusileido G. Masiulio ekipai

Šeštadienį Ispanijos pirmenybėse susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja trys krepšininkai iš Lietuvos.

Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (5-10) namie po dramatiškos kovos 91:96 (23:27, 24:26, 27:26, 17:17) nusileido Bilbao "Surne" (7-9) ekipai su Gyčiu Masiuliu.

Likus 15 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Henry Ellensonas dėjimu sumažino skirtumą iki minimumo – 91:92. Svečiams realizavus baudų metimus "Obradoiro" dar turėjo laiko tolimam metimui ir pratęsimo išplėšimui, tačiau L.Birutis prarado kamuolį, o Rafa Luzas įtvirtino baskų pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs G.Masiulis per 14 minučių pelnė 3 taškus (1/2 trit.), atkovojo bei prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir surinko 4 naudingumo balus.

Taip pat nuo susitikimo pradžios žaidęs L.Birutis per 27 minutes įmetė 6 taškus (3/10 dvit.), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei pats gavo 2 "stogus", net 5 kartus suklydo, 4 sykius pažeidė taisykles ir užfiksavo -2 efektyvumo balus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilusio L.Beliausko sąskaitoje – 5 taškai (1/2 dvit., 1/2 trit.), 2 perimti kamuoliai, 2 išprovokuotos pražangos, po 1 klaidą ir pražangą ir 5 naudingumo balai per 13 minučių.