T. Dimšos ekipa nepasipriešino S. Scariolos kariaunai

Triuškinamą nesėkmę Italijos pirmenybėse dvikovoje prieš čempionus patyrė Tomo Dimšos atstovaujama komanda.

Trevizo "Nutribullet" (6-8) išvykoje 66:84 (13:29, 12:16, 15:21, 26:18) nepasipriešino Sergio Scariolo treniruojamiems Bolonijos "Virtus" (12-3) krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Dimša per 22 minutes pelnė 7 taškus (1/1 dvit., 1/6 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 7 naudingumo balus.

Svečių gretose išsiskyrė tik atitinkamai 15 ir 14 taškų surinkę Giordano Bortolani (2/10 dvit., 3/6 trit.) ir Matteo Imbro (4/8 trit.).

Trevizo komandoje debiutavo ir šią savaitę kontraktą pasirašęs estas Mikkas Jurkatammas, kuris per 23 minutes įmetė 2 taškus, sugriebė 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Marco Belinelli (1/5 trit., 7 atk. kam.) pelnė 17, Kyle'as Weemsas (4/6 trit.) – 16, Amaras Alibegovičius (2/2 trit., 6 atk. kam.) – 15 taškų.