Vokietijoje – solidūs M. Sajaus ir S. Kulviečio pasirodymai

Trečią pergalę iš eilės Vokietijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Martyno Sajaus atstovaujama Bairoto "Medi" (11/10) ekipa.

Ji svečiuose tikrose taškų lenktynėse 111:95 (27:30, 30:17, 26:23, 28:25) aplenkė Oldenburgo "EWE Baskets" (5/16) krepšininkus.

M. Sajus sužaidė puikias rungtynes ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Aukštaūgis per 32 minutes pasižymėjo 21 tašku (8/8 dvit., 5/5 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir užfiksavo 29 naudingumo balus.

Jo komandoje rezultatyvesnis buvo tik Janari Joesaaras, kurio kraityje 24 taškai. Pralaimėjusiems Maxas Heideggeris įmetė 23 taškus.

Kitose rungtynėse apmaudžią nesėkmę patyrė aukštai turnyrinėje lentelėje žygiuojanti Bonos "Telekom Baskets" (15/7) su Sauliumi Kulviečiu.  Ekipa svečiuose 90:93 (21:24, 18:25, 28:19, 23:25) turėjo pripažinti vienos lygos autsaiderių Viurcburgo "Oliver Baskets" (5/15) komandos pranašumą.

24 minutes žaidęs lietuvis įmetė 11 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, 2 sykius prasižengė bei surinko 16 naudingumo balų.

Nugalėtojus į pergalę vedė Desi Rodriguezas pelnęs 21 tašką, pralaimėjusių nuo nesėkmės neišgelbėjo Parkerio Jacksono-Cartwrigto 30 pelnytų taškų.