L. Birutis buvo vienas komandos vedlių

Fiba nuotr.

Ispanijos čempionate sėkmingas rungtynes sužaidė Laurynas Birutis, tačiau jo atstovaujama Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (7/14) ekipa namuose po pratęsimo 86:93 (16:24, 20:16, 24:20, 22:22, 4:11) nusileido Sevilijos „Real Betis“ (6/14) krepšininkams.

Pralaimėjusiems L. Birutis per 35 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvitaškių, 9/12 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 5 sykius pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

Tuo metu Laurynas Beliauskas per 5 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po kamuolį, 2 kartus suklydo ir surinko 2 naudingumo balus.

Nugalėtojams Shannonas Evansas įmetė 29 taškus.

Santjago de Kompostelos klube sėkmingiau už L. Birutį žaidė Kassiusas Robertsonas ir Thomasas Scrubbas (10 atk. kam.), kurie surinko po 21 tašką.

„Monbus Obradoiro“ užima šešioliktą vietą tarp 18 komandų.