NCAA – puolime siautėjęs Ą. Tubelis bei vietą starto penkete praradęs A. Marčiulionis

NCAA čempionate labai skirtingai prie savo atstovaujamų komandų pergalių prisidėjo buvę Vilniaus "Ryto" talentai.

Arizonos "Wildcats" (23-2) su broliais Tubeliais savo aikštėje 83:69 (44:42, 39:27) neturėjo vargo su Oregono "Beavers" (3-21).

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ąžuolas Tubelis vos per 23 minutes surinko 22 taškus (8/14 dvit., 6/6 baudų), atkovojo 7 (3 – puolime) bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Šiame sezone aukštaūgis rezultatyviau buvo žaidęs tik kartą, kai pelnė 32 taškus.

Tautvilas Tubelis per 1 aikštelėje praleistą minutę spėjo tik pramesti dvitaškį.

Buvusio žalgiriečio bei Estijos rinktinės įžaidėjo Kerro Kriisos sąskaitoje – 6 taškai (2/4 trit.), 2 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir blokuotas metimas per 25 minutes.

Tuo tarpu Augusto Marčiulionio atstovaujama Morago "Saint Mary's" universiteto "Gaels" (21-6) ekipa namie 69:64 (38:33, 31:31) palaužė San Fransisko "Dons" (21-7) studentus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio šį kartą pakilęs A.Marčiulionis per 4 minutes spėjo tik atkovoti bei prarasti po kamuolį.

Jo vietą starto penkete užėmęs Tommy Kuhse'as žaidė be keitimų ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. 24-erių įžaidėjo sąskaitoje – 22 pelnyti taškai (7/12 dvit., 1/3 trit., 5/6 baudų), 6 atkovoti bei net 4 perimti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.