M. Grigonis buvo vienas vedlių į triuškinančią pergalę prieš „Lokomotiv“

CSKA nuotr.

Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (11-4).

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai nubudo po ilgosios pertraukos ir 91:71 (22:17, 32:34, 22:8, 15:12) nepaliko vilčių Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (6-6) krepšininkams.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Grigonis per 21 minutę įmetė 12 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 2/3 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik po 15 taškų surinkę Aleksejus Švedas (2/3 trit., 10 rez. perd., 4 kl.) ir Danielis Hackettas (3 per. kam.) bei 13 pridėjęs Nikola Milutinovas (8 atk. kam.).

Svečiams Errickas McCollumas pelnė 13, Zacharas Vediščevas (2/3 trit.) – 11, Vladislavas Jemčenka – 10 taškų.