Blankiai pasirodžiusio Ą. Tubelio ekipa per plauką išvengė kracho jau antrajame „Kovo beprotybės“

Blankiai pasirodžiusio Ąžuolo Tubelio ir jo brolio atstovaujama komanda per plauką išvengė kracho jau antrajame NCAA "Kovo beprotybės" etape.

Pirmą reitingą turintys Arizonos "Wildcats" San Diege per pratęsimą 85:80 (39:36, 36:39, 10:5) palaužė Teksaso krikščionių universiteto "Horned Frogs" studentus.

Bennedictas Mathurinas tolimu metimu išplėšė pratęsimą, o papildomo laiko metu pridėjo 6 taškus. Tašką dėjimu padėjo Christianas Koloko.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 16 minučių pelnė 5 taškus (2/7 dvit., 1/1 baudos), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo ir sykį prasižengė.

T.Tubelis ant parketo nepasirodė, o čiurnos traumą išsigydęs buvęs žalgirietis Kerras Kriisa per 27 minutes įmetė vos 3 taškus (1/10 trit.).

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė atitinkamai 30 ir 28 taškus surinkę B.Mathurinas (5/8 dvit., 3/11 trit., 11/13 baudų, 8 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Ch.Koloko (12/13 dvit., 12 atk. kam., 3 bl.).

Pralaimėjusiems Chuckas O'Bannonas (5/13 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) pelnė 23, Eddie Lampkinas (8/9 dvit., 4/10 baudų, 14 atk. kam., 2 bl.) ir Mike'as Milesas (4/14 dvit., 1/6 trit., 6 kl.) – po 20 taškų.

"Widcats" Pietų diviziono pusfinalyje naktį iš ketvirtadienio į penktadienį susigrums su Hjustono "Cougars".