Vokietijoje M. Sajus pranoko M. Gebeną, o S. Kulviečio ekipa išsaugoja lyderės pozicijas

Vokietijos krepšinio lygos čempionate akis į akį skirtingose barikadų pusėse susitiko du Lietuvos aukštaūgiai - Martynas Sajus ir Martinas Gebenas.

M. Sajaus atstovaujama Bairoto "Medi" (11/16) namuose 71:84 (18:23, 18:24, 14:21, 21:16) turėjo pripažinti Bambergo "Brose" (11/14) ekipos pranašumą su M. Gebenu ir patyrė jau šeštą pralaimėjimą iš eilės.

Lietuvių akistatoje pranašesnis buvo M. Sajus, kuris buvo rezultatyviausias savo komandoje. Aukštaūgis per 24 minutes įmetė 16 taškų (6/7 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, 2 sykius jį prarado, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

16 minučių ant parketo praleidęs M. Gebenas pasižymėjo 5 taškais (2/5 dvit., 1/3 baudos), po krepšiu sugriebė 3 atšokusius kamuolius, kartą suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 2 pražangas bei užfiksavo 6 naudingumo balus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Christinas Sengfelderis su 18 taškų, pralaimėjusių ekipoje antras pagal rezultatyvumą po M. Sajaus žengė Janari Joesaaras pelnęs 13 taškų.

Kitose rungtynėse eilinę pergalę Vokietijoje iškovojo Sauliaus Kulviečio atstovaujama Bonos "Telekom Baskets" (20/7) komanda, kuri ir toliau pirmauja šalies pirmenybėse.

Ekipa išvykoje vos neprisižaidė, kai iššvaisčiusi persvarą ketvirtajame kėlinyje pergalę iškovojo tik paskutinėmis akimirkomis 90:85 (28:19, 38:19, 19:24, 5:23) įveikusi Veisenfelso "Syntainics MBC" (9/16) klubą.

S. Kulvietis per 28 minutes įmetė 13 taškų (5/7 dvit., 1/7 trit.), atkovojo 7 kamuolius, kartą suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jeremy Morganas, kurio kraityje 25 taškai. Aikštės šeimininkams Jamelas Morrisas surinko 19 taškų.