Ispanijoje – dramatiškas Laurynų klubo pralaimėjimas M. Kačino ekipai

Ispanijos pirmenybėse šeštadienį susidūrė komandos, kurių marškinėlius vilki trys krepšininkai iš Lietuvos.

Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (8-17) klubas išvykoje po dramatiškos kovos 78:80 (17:21, 21:14, 16:23, 24:22) nusileido Lugo "Rio Breaogan" (12-13) ekipai su Mindaugu Kačinu.

Svečiai galėjo išplėšti pergalę, tačiau Braydono Hobbso tolimas šūvis paskutinę sekundę buvo netaiklus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs L.Birutis per 35 minutes įmetė 16 taškų (5/7 dvit., 6/7 baudų), sugriebė 8 kamuolius, blokavo 2 metimus bei pats gavo "stogą", išprovokavo 7 pražangas, 4 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 24 naudingumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 22 taškus surinkęs Thomasas Scrubbas (9 atk. kam., 3 gauti bl.), 13 pridėjo Kassiusas Robertsonas (1/8 trit.), 12 – B.Hobbsas (4/7 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.).

L.Beliauskas per 7 minutes prametė vienintelį tritaškį, išprovokavo 3 pražangas ir kartą prasižengė pats.

Nugalėtojams Džananas Musa (7 atk. kam., 2 bl.) pelnė 23, Tyleris Kalinoski (3/3 trit.) – 11, Jordanas Sakho (5/5 dvit., 5 atk. kam.) – 10 taškų.