Po pergalės prieš „Žalgirį“ lietuviškoji „Baskonia“ nusileido svečiams iš Kanarų

Po pergalės prieš Kauno "Žalgirį" nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (14-12).

Neveno Spahijos auklėtiniai namie 70:86 (24:17, 19:22, 15:24, 12:23) nusileido Las Palmo "Gran Canaria" (14-12) krepšininkams.

Baskai kontroliavo situaciją du kėlinius, tačiau visiškai subyrėjo po ilgosios pertraukos.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 30 minučių pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 3/3 trit.), perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 4 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 11 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 9 minutes įmetė 2 taškius (1/1 dvit.), sugriebė 2 kamuoliu, kartą prasižengė ir užfiksavo 2 efektyvumo balus.

Aikštės šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė 14 taškų surinkęs Vanja Marinkovičius, 12 pridėjo Matthew Costello (8 atk. kam.), 8 – Stevenas Enochas (3 bl., 5 kl.).

Nugalėtojams Artiomas Pustovijus (3 bl.) pelnė 21, A.J.Slaughteris (3/5 trit.) – 15, Andrew Albicy (3/4 trit., 6 rez. perd.) – 12 taškų.