A. Gudaičio debiutas pažymėtas pergale prieš T. Dimšos vedamą ekipą

Artūras Gudaitis debiutavo naujajame klube, o jo ir Arno Veličkos atstovaujamas klubas šventė pergalę Italijos pirmenybėse.

Neapolio "GeVi" (10-14) išvykoje 77:67 (17:10, 20:3, 15:27, 25:27) įveikė Trevizo "Nutribullet" (9-14) ekipą su Tomu Dimša.

Pergalę svečiams lėmė įspūdingas antrasis kėlinys, per kurį jie varžovams leido sukrapštyti vos 3 taškus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Dimša buvo rezultatyviausias savo komandoje. Gynėjas per 32 minutes pelnė 22 taškus (3/6 dvit., 3/9 trit., 7/8 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, gavo bloką, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

A.Veličkos sąskaitoje – 4 taškai (2/4 dvit., 0/5 trit.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, po 1 išprovokuotą bei asmeninę pražangą, 3 klaidos ir 2 efektyvumo balai per 26 minutes.

A.Gudaitis per 14 minučių prametė abu dvitaškius ir abi baudas, sugriebė 5 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas bei kartą prasižengė pats, gavo bloką ir užfiksavo 2 naudingumo balus.