M. Sajaus klubas čempionams priešinosi tris kėlinius ir tragiškai sužaidė ketvirtąjį

Martyno Sajaus atstovaujama komanda Vokietijos pirmenybėse tik tris kėlinius priešinosi Eurolygos dalyviams.

Bairoto "Medi" (11-17) išvykoje 53:87 (15:18, 20:20, 14:14, 4:35) triuškinamai pralaimėjo čempionų titulą ginantiems Berlyno "Alba" (17-6) krepšininkams.

Po trijų ketvirčių svečiai atsiliko vos 49:52, tačiau lemiamas kėlinys tapo tikru košmaru.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Sajus per 21 minutę įmetė 2 taškus (0/3 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir užfiksavo 4 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Bastianas Dorethas pelnė 12, Marcusas Thorntonas (3/6 trit.) – 11, Janari Joesaaras (7 atk. kam.) – 10 taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 20 taškų surinkę Oscaras da Silva (8/9 dvit.) ir Johannesas Thiemannas (3/6 trit., 4 rez. perd.) bei 11 pridėjęs Christas Koumadje (7 atk. kam., 2 bl.).