„Barcelona“ Ispanijos lygoje patyrė pralaimėjimą prieš andalūzus

Barcelona nuotr.

Barselonos krepšininkai po fantastiškos pergalės praėjusią savaitę "El Clasico" dvikovoje patyrė pralaimėjimą prieš andalūzus.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nukeltose Ispanijos lygos 19-ojo turo rungtynėse 63:73 turėjo pripažinti Malagos "Unicaja" ekipos pranašumą.

Katalonai su 22 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais išlieka ACB lygos lyderiais. Iki reguliariojo sezono pabaigos lieka sužaisti šešerias rungtynes.

"Barca" šiose rungtynėse vertėsi be C.Higginso, R.Šmito ir D.Exumo, tačiau į rikiuotę po traumų grįžo kapitonas P.Oriola ir B.Daviesas.

Svečiai rungtynes pradėjo 0:5, tačiau Mirotičius atsakė 5 taškais be atsako (5:5), o Daviesas išvedė katalonus į priekį (7:5). Antroje kėlinio pusėje Brizuela įsmeigė du tritaškius ir vėl išvedė andalūzus į priekį (11:15). Likus žaisti minutę po traumos grįžęs P.Oriola pataikė iš toli ir persvėrė rezultatą (18:17).

Antrojo kėlinio viduryje "Unicaja" įgijo 6 taškų persvarą (23:29). Mirotičiaus pastangomis katalonai neleido varžovams nutolti, tačiau po pirmosios mačo pusės vis dar turėjo trijų taškų deficitą 32:35.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Brizuela dvitaškio su pražanga svečiai vėl atitrūko (33:40), tačiau tuomet "Barca" atsakė spurtu 6:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo(39:40). Likus žaisti 4 minutes Daviesas baudos metimu išlygino rezultatą (42:42). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę Malagos krepšininkai pirmavo 46:50.

Sužaidus 3 minutes J.Fernandezas įsmeigė tritaškį ir andalūzai vėl susikrovė 7 taškų pranašumą (52:59). Įpusėjus kėliniui katalonų deficitas tapo dviženklis (52:66). Likus žaisti 2 minutes Laprovittola pataikė iš toli (61:68), tačiau "Barcai" išsigelbėti nepavyko ir patyrė pralaimėjimą (63:73).

21 minutę žaidęs R. Jokubaitis surinko 5 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit., 1/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

Šeštadienį "Barca" vietiniame čempionate žais mačą Saragosoje. Jau kitą savaitę startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos.

"FC Barcelona": Nikola Mirotičius 20, Brandonas Daviesas 10, Sertačas Šanli, Nigelis Hayesas-Davisas ir Kyle'as Kuričius 6, Nicolas Laprovittola ir Rokas Jokubaitis 5, Pierre'as Oriola 3 taškai;

"Unicaja": Dario Brizuela 22, Jaime Fernandezas 13, Timas Abromaitis ir Axelis Bouteille 9, Jonathanas Barreiro 6, Dejanas Kravicas ir Rubenas Guerrero 4, Francis Alonso, Mattas Mooney ir Carlosas Suarezas 2 taškai;