R. Giedraitis surengė vieną prasčiausių pasirodymų, o jo klaida galėjo kainuoti pergalę

Baskonia nuotr.

Dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (18-13).

Neveno Spahijos auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 73:72 (25:12, 10:28, 26:15, 12:17) palaužė Malagos "Unicaja" (13-18) krepšininkus.

R.Giedraitis surengė vieną prasčiausių sezono pasirodymų. Starto penkete rungtynes pradėjęs puolėjas per 32 minutes įmetė 5 taškus (1/3 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

Prasidėjus paskutinei minutei baskai pirmavo 73:70. Per likusį laiką R.Giedraitis dusyk nepataikė iš toli, o likus 9 sekundėms prarado kamuolį, tačiau pergalę andalūzams galėjęs išplėšti dvitaškis tikslo nepasiekė.

T.Sedekerskis vėl nepasirodė aikštėje.

Nugalėtojų gretose karjeros mačą sužaidė Simone Fontecchio, kurio sąskaitoje – 30 taškų (7/7 dvit., 4/7 trit., 4/4 baudų), 6 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, 3 blokuoti metimai ir 40 naudingumo balų.

11 taškų pridėjo Stevenas Enochas (8 atk. kam.), 9 – Wade'as Baldwinas (3/11 dvit., 4 rez. perd.), 8 – Alecas Petersas (10 atk. kam.).

Pralaimėjusiems D.Brizuela (1/5 trit.) pelnė 21, Cameromnas Oliveris (1/5 trit., 12 atk. kam.) ir Jaime Fernandezas (1/5 dvit.) – po 11 taškų.