L. Biručio dėjimas galėjo būti pergalingas, tačiau „Real“ užteko kelių sekundžių

Per plauką nuo sensacijos Ispanijos pirmenybėse liko Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama komanda.

Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (11-21) namie dramatiškai 88:89 (21:23, 23:23, 19:16, 25:27) nusileido Eurolygos finalo ketvertui besirengiantiems Madrido "Real" (23-9) krepšininkams.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Braydonas Hobbsas tolimu šūviu persvėrė rezultatą, tačiau netrukus jį išlygino Sergio Llullas – 86:86.

Adamas Hanga realizavo vos vieną baudos metimą, o L.Biručio dėjimas likus 5 sekundėms galėjo būti pergalingas, tačiau svečiams užteko laiko – netaiklų S.Llullo metimą pataisė Alberto Abalde.

Starto penkete rungtynes pradėjęs centras per 33 minutes pelnė 13 taškų (5/11 dvit., 3/6 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei pats gavo net 3 "stogus", išprovokavo 6 pražangas, triskart suklydo, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 10 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 17 ir 15 taškų surinkę B.Hobbsas (3/6 trit.) ir Philas Scrubbas (3/5 trit., 4 rez. perd.).

L Beliauskas per 6 minutes pridėjo 3 taškus (1/1 dvit., 1/2 baudų), rezultatyvų perdavimą, 3 išprovokuotas pražangas, po 1 klaidą bei pražangą ir 4 efektyvumo balus.

Nugalėtojams S.Llullas (3/5 trit., 5 rez. perd.) pelnė 21, A.Hanga – 13, Vincentas Poirier (8 atk. kam., 2 bl.) – 12 taškų.