A. Juškevičius sezoną užbaigė įspūdingu žaidimu pratęsime

Jau seniau apie iškritimą iš Italijos aukščiausiosios lygos žinojusi Ado Juškevičiaus atstovaujama komanda paskutiniame reguliariojo sezono mače trinktelėjo durimis.

Kremonos "Vanoli" (8-22) savo gerbėjų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 112:105 (19:23. 19:21, 25:21, 19:17, 14:14, 16:9) patiesė Trento "Dolomiti Energia" (11-19) ekipą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Giuseppe Poeta tolimu metimu su pražanga išvedė šeimininkus į priekį, tačiau Diego Flaccadori dvitaškiu išlygino rezultatą. Malikas Dime'as prasižengė puolime, tačiau savo klaidą ištaisė blokuodamas lemiamu galėjusį tapti metimą.

Papildomo laiko metu A.Juškevičius sužaidė puikią atkarpą: smeigė tritaškį, atliko perdavimą tolimam metimui bei perėmė kamuolį ir realizavo baudos metimą – 90:86. Netrukus lietuvis prarado kamuolį, tačiau savo klaidą ištaisė dar vienu tolimui šūviu – 93:91. Likus 6 sekundėms svečiai tritaškiu išplėšė antrą pratęsimą.

Antrojo papildomo laiko metu lietuvis žaidė jau ne taip sėkmingai, tačiau jo komandos draugai paskutinį kartą šį sezoną nudžiugino savo sirgalius.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Juškevičius per 43 minutes įmetė 23 taškus (4/9 dvit., 4/11 trit., 3/7 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, tačiau net 5 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 16 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 35 taškus surinkęs Tresas Tinkle'as (6/7 trit., 8 atk. kam., 40 naud. b.), 17 pridėjo G.Poeta (5 rez. perd.), 14 – M.Dime'as (7/7 dvit., 16 atk. kam., 3 bl., 31 naud. b.).

Svečiams D.Falaccadori (4/8 baudų, 8 rez. perd.) pelnė 18, Jonathanas Williamsas (6 atk. kam.) – 16 taškų.