„Barcelona“ pusfinalio serijoje prarado namų aikštelės pranašumą

Barcelona nuotr.

Barselonos krepšininkai prarado namų aikštelės pranašumą Ispanijos lygos pusfinalio serijoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai antrose serijos rungtynėse 81:87 savo aikštėje turėjo pripažinti Badalonos "Joventut" komandos pranašumą, kuri išlygino pusfinalio serijos rezultatą 1-1 ir perėmė namų aikštelės pranašumą.

Sekančios dvejos pusfinalio serijos rungtynės bus žaidžiamos Badalonoje birželio 8-ąją ir 10-ąją dieną.

Šanli tolimu metimu pradėjo mačą (3:0), tačiau varžovai atsakė 8 taškais be atsako ir išsiveržė į priekį (3:8). Mirotičiaus ir Exumo pastangomis "Barca" vėl atsidūrė priekyje (17:16). Kėlinio pabaigoje Ribas baigė atakas tiksliais metimais ir išslygino rezultatą (27:27).

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai susikrovė 6 taškų pranašumą (33:27), tačiau "Joventut" spurtavo 2:7 ir sumažino atsilikimą iki minimumo (35:34). Likus žaisti 3 min. Bassas tritaškiu išlygino rezultatą (40:40), o vėliau Birganderis persvėrė rezultatą (40:42).

Po ilgosios pertraukos Badalonos ekipa spurtavo 2:8 ir įgijo 8 taškų pranašumą (42:50). Įpusėjus kėliniui Parra pelnė du taškus su pražanga ir "Joventut" persvara pirmą kartą tapo dviženklė (44:56). Prieš lemiamą ketvirtį "Barca" turėjo 12 taškų deficitą (53:65).

Exumas greita ataka pradėjo ketvirtąjį kėlinį, tačiau Badalona atsakė 5 taškais be atsako (55:70). "Barcai" buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus, tačiau įpusėjus kėliniui Willisas dviem taškais su pražanga sugrąžino "Joventut" 13 taškų persvarą (64:77). Likus žaisti 3 min. Hayesas-Davisas baudų metimais sumažino deficitą iki 8 taškų (71:79), tačiau netrukus Badalona vėl atsatė dviženklį pranašumą (71:83). Per likusį laiką "Barcai" nepavyko išsigelbėti ir pergalę iškovojo "Joventut" (81:87).

Barselonos "FC Barcelona": Nickas Calathesas 15, Dante Exumas 12, Alexas Abrinesas ir Nikola Mirotičius 11, Nigelis Hayesas-Davisas 10, Nicolas Laprovittola 9, Sertačas Šanli 8, Rokas Jokubaitis 5 taškai;

Badalonos "Joventut": Ante Tomičius 24, Ferranas Bassas 13, Andresas Felizas 12, Joelis Parra 10, Derekas Willisas 7, Pau Ribas, Guillemas Vivesas ir Simonas Birganderis 6, Albertas Ventura 3 taškai;